Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
З часом Всесвітній день охорони праці об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому дню, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій і т.д.

До Дня охорони праці з учнями ХСШ №1   були проведені онлайн-бесіди та різні виховні заходи, спрямовані на дотримання вимог охорони життя та здоров’я під час навчально-виховного процесу та в побуті:

  • бесіда на тему «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів»;
  • виховний захід «Дорожньо-транспортні пригоди» .