РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ

ЩОБ УНИКНУТИ «ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ»

1. Плануючи робочий день, обов’язково виділяйте час для емоційного відпочинку.

2.Варто впорядкувати власні думки та бажання. Не слід хапатися за все й одразу в гонитві за примарним результатом. Виділіть час для зустрічей із друзями, відпочинку поза межами звичної повсякденності.

3. У пригоді стане професійний розвиток і самовдосконалення (обмін професійною інформацією з колегами, що дає відчуття світу ширшого, ніж той, який існує всередині окремого колективу – курси підвищення кваліфікації тощо).

4.  Важливим компонентом боротьби зі стресом є підтримування гарної фізичної форми. Між станом тіла й розумом є тісний зв’язок. Ні за яких обставин не можна нехтувати повноцінним сном, адже тільки в цей час мозок відпочиває та накопичує енергію на наступний день ;

5. Нове хобі може не тільки додати задоволення у житті, а й допомогти почуватися більш мотивованим.

6. Категоричним правилом має стати відмова від роботи вдома та обговорення робочих проблем поза роботою.

7. Зрештою, візьміть відпустку та просто відпочиньте забувши про проблеми на роботі.

Пам’ятайте: «Це ваше життя, і ви живете тільки один раз!»

Методичні рекомендації «Емоційне вигорання. Як зігрівати, але не згоріти?» | Інші методичні матеріали. Психологія

Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним:

Захистіть свій комп’ютер

  • Завжди оновлюйте операційну систему.
  • Використовуйте антивірусну програму.
  • Використовуйте брандмауер.
  • Робіть резервні копії важливих файлів.
  • Будьте обережними, завантажуючи вміст.

Захистіть себе в онлайні

  1. Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.
  2. Думайте про те, з ким ви розмовляєте.
  3. Пам’ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

Дотримуйтесь правил

  1. Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті.
  2. Пам’ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

Возможно, это изображение текст «тривога допомога людини при тривоз. часто людина тривожиться, коли Ð неï не вистачае нформаци προ подё, що вдбуваються тоді можна проаналзувати, яка нформация потрибна, коли де ii можна отримати. можливо, варто дати нформацю про юридичний вi̇ддил, або психологчну допомогу тощо. навть якщо людина зараз не скористаеться нею, y неі буде нформация, якою вона зможе скористатися ΠΟΤΙΜ. що не варто робити!!! .He переконуйте людину, що не варто тривожитись He задавайте людини питання προ майбутне, як що Ð людини немае визначеност 3 майбутним це може спровокувати пдвищення тривоги»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «страх що не варто робити коли людина вдчувае страх навть якщо ви вважаете, що страх невиправданий, TO не потрбно намагатися переконати Ð цьому людину. не використовуйте фрази: "не думайте προ це"; "це не важливо"; "це не страшно"; "це дрбници". коли людина перебувае такому станi̇, йому страх серйозний емоцийно болючий.»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «сльози допомога потерплому •потрибно дати ций реакци вдбутися постарайтеся висловити людини свою пдтримку та спвчуття. не обов язково робити це словами, можна просто сидти поруч, дати вi̇дчути, що ви разом iз ним спивчуваете та переживаете просто уважно слухати, кивати головою, дивитися на людину без осуду, не як на опитуванни. ·важливо дати людини говорити προ своϊ почуття. якщо ви бачите, що реакця плачу затягнулася, варто запропонувати людини склянку води. можна запропонувати людини сконцентруватися на глибокому, повльному диханни, для заспокоення серцебиття та роботи нервово" системи.»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 2 человека и текст «агресия що не варто робити пịд час агресивной поведнки людини A гнв- це вираження емоцйного болю на "<ненормальни> обставини. .He намагайтеся переперечити, або переконати людину, навi̇ть якщо вважаете, що вона не мае рацё. He варто вважати людину, яка виражае агресю, за характером злим. не варто сприймати гHİB на свй рахунок. людина висловлюе вам свою зл°сть, але вона виникла в нього не через вас, через те, 3 чим BİH зткнувся що пережив.»

Возможно, это изображение текст «але |не забувайте дбати προ себе! той б°ль 3 яким до вас приходять, або зл°сть, BİH спрямований не на вас, a на те, 3 чим ui люди зткнулися. щодня стикатися i3 цим складно! кожен 3 вас неймоврна людина, яка робить життя инших кращим! пам'ятайте προ це. I бережить себе ви варті цього! জু»

dovidnyk_dlya_pedagogichnyh_praczivnykiv

7 порад для вчителів, як навчити учнів безпечної поведінки в інтернеті

 

 

Три швидкі способи зняти стрес.