Возможно, это изображение текст «тривога допомога людини при тривоз. часто людина тривожиться, коли Ð неï не вистачае нформаци προ подё, що вдбуваються тоді можна проаналзувати, яка нформация потрибна, коли де ii можна отримати. можливо, варто дати нформацю про юридичний вi̇ддил, або психологчну допомогу тощо. навть якщо людина зараз не скористаеться нею, y неі буде нформация, якою вона зможе скористатися ΠΟΤΙΜ. що не варто робити!!! .He переконуйте людину, що не варто тривожитись He задавайте людини питання προ майбутне, як що Ð людини немае визначеност 3 майбутним це може спровокувати пдвищення тривоги»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «страх що не варто робити коли людина вдчувае страх навть якщо ви вважаете, що страх невиправданий, TO не потрбно намагатися переконати Ð цьому людину. не використовуйте фрази: "не думайте προ це"; "це не важливо"; "це не страшно"; "це дрбници". коли людина перебувае такому станi̇, йому страх серйозний емоцийно болючий.»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «сльози допомога потерплому •потрибно дати ций реакци вдбутися постарайтеся висловити людини свою пдтримку та спвчуття. не обов язково робити це словами, можна просто сидти поруч, дати вi̇дчути, що ви разом iз ним спивчуваете та переживаете просто уважно слухати, кивати головою, дивитися на людину без осуду, не як на опитуванни. ·важливо дати людини говорити προ своϊ почуття. якщо ви бачите, що реакця плачу затягнулася, варто запропонувати людини склянку води. можна запропонувати людини сконцентруватися на глибокому, повльному диханни, для заспокоення серцебиття та роботи нервово" системи.»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 2 человека и текст «агресия що не варто робити пịд час агресивной поведнки людини A гнв- це вираження емоцйного болю на "<ненормальни> обставини. .He намагайтеся переперечити, або переконати людину, навi̇ть якщо вважаете, що вона не мае рацё. He варто вважати людину, яка виражае агресю, за характером злим. не варто сприймати гHİB на свй рахунок. людина висловлюе вам свою зл°сть, але вона виникла в нього не через вас, через те, 3 чим BİH зткнувся що пережив.»

Возможно, это изображение текст «але |не забувайте дбати προ себе! той б°ль 3 яким до вас приходять, або зл°сть, BİH спрямований не на вас, a на те, 3 чим ui люди зткнулися. щодня стикатися i3 цим складно! кожен 3 вас неймоврна людина, яка робить життя инших кращим! пам'ятайте προ це. I бережить себе ви варті цього! জু»

dovidnyk_dlya_pedagogichnyh_praczivnykiv

7 порад для вчителів, як навчити учнів безпечної поведінки в інтернеті

 

 

Три швидкі способи зняти стрес.