Учні НВК – переможці предметних олімпіад серед учнів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування (починаючи з 2004 року), постійні учасники і переможці Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Міжнародного інтерактивного конкурсу з природознавства «Колосок», Міжнародного конкурсу з української мови ім. Т.Г.Шевченка.

Вихованці гуртка «Інформатика»  є учасниками Міжнародних конкурсів «Бебрас», Міжнародному конкурсі «Час коду». Вихованці гуртка є постійними учасниками  олімпіад з програмування та ІКТ, декади природничо-математичних дисциплін.

Танцювальний колектив «Конфетті» – лауреат Всеукраїнського фестивалю дитячої хореографії «Веселкове коло», лауреат обласного фестивалю для дітей-інвалідів «Повір у себе», дипломант Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого танцю «Весняні барви», обласного свята художньої творчості “Весняні посмішки”.

Гуртківці гуртка «Рукоділля» отримали диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі дитячих робіт «Таланти ІІІ тисячоліття», грамоти за участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край», є дипломантами конкурсу “Краща писанка” серед учнів м.Харкова та Харківської області, конкурсу української народної іграшки.

Вихованці гуртка “Образотворче мистецтво” нагороджені дипломами за І, ІІ, ІІІ місця за участь в благодійній акції-конкурсі дитячого малюнка “Харків яскравий”, є дипломантами обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку “Наша мрія – вода чиста, Земля красива”; взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя»; шкільних конкурсах малюнку  до Дня Матері «Мама – святе ім’я», до свята Великодня, до Міжнародного дня захисту дітей.

Вихованці НВК приймають активну участь у Всеукраїнських благодійних акціях.