Наші традиції

У КЗ “ХСШ №1” ХОР проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Пропонуємо познайомитись з ними.

1 ВЕРЕСНЯ – День знань

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання,виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

День працівників освіти

Традиційний концерт – подарунок вчителям, який готують всі учні, свято квітів “Осіння фантазія”, виставка малюнків “Вчителько моя, зоре світова”.

Новорічні та рідзвяні свята

Найулюбленіше свято дітей – Новий рік. Для молодших школярів готують новорічну виставу наші старшокласники.

А потім настають очікувані зимові канікули!!!

День народження закладу

21 січня ми святкуємо День народження нашої улюбленої школи!!! Запрошуємо випускників, батьків наших вихованців, вчителів та працівників школи.

Свято-конкурс “Я – Україночка”

До Міжнародного жіночого дня у ХСШ №1 проводиться конкурс “Я – Україночка”, в якому беруть участь учениці 5-11 класів.

Свято “Прощавай, Букварику!”

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів – підручники Читанка, Рідна мова.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

CВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дзвенить останній вже дзвінок.
Прислухайтесь : мелодія лунає.
Але за парти, в клас і на урок він вас уже не закликає.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, ось він – довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор закладу, учителі, батьки.