Возможно, это изображение текст
Возможно, это изображение текст «5 емоцй без світла. що 3 ними робити? провина люди, в яких не вимикають можу переживати вi̇дчуття провини чи навi̇ть сорому. так IM i треба. Ta цьому кловатно- амперному рандом кожен мае право насолодитися вдачею жити CBİTİ електричних пристров, що взагал-то нормою для ΧΧΙ столиття. невже ми встигаемо про це? He нормою pakeTHİ обстрли нарцисичних психопатив, якi̇ почали вйну, масштабв яко! не бачили вже майже 80 pokiB. але, 3BICHO, влаштовувати свитломузичну вечi̇рку прожекторами не рекомендую. все CBİTİ бережемо свитло в наших серцях один для одного.»
Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (текст)
Возможно, это иллюстрация (текст «5 емоцй без світла. що 3 ними робити? тривога техніка, якою психотерапевти,- амплфикация, тобто пдсилення, збльшення. нею треба бути обережним не забувати дихати, тому рекомендовано краще це робити далозй другом, партнером тощо. важливо дйти перелку фантазий до само, здавалося 6, тривожной наприклад: "не дай боже буде повний блекаут, тод що?> спиврозмовник мае допомагати уточнювальними питаннями побачити, що навi̇ть наинеприемниший сценарий будь-якому разі мае яксь алгоритми и осяжнисть дий. дал.ц алгоритми та ди можна записати в нотатник перечитувати пд час приступу тривоги. стало краще»)
Нет описания фото.
Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (текст)
10 правил проходження важких життєвих ситуацій:
1. Люди по-різному реагують на ту саму ситуацію. Вибір за людиною.
2. Людина має всі необхідні ресурси для проходження важких життєвих ситуацій. Немає безвихідних ситуацій.
3. Людина здатна сама формувати свої життєві ситуації усвідомлено чи несвідомо.
4. Тільки з’єднання з життєвою ситуацією (залучення до процесу) відкриє двері для її звільнення та трансформації, допоможе знайти сенси та цінності.
5. Все, що болісно має бути прийняте, з болем необхідно налагодити діалог. Болючою є не ситуація, а ідея людини про те, що це важко, погано, боляче, неправильно.
6. Контролюйте лише те, що можна контролювати та відпустіть або прийміть те, що не можна.
7. Кожна життєва ситуація несе у собі величезний потенціал, чи це урок, чи досвід, чи розвиток.
8. Кожна життєва ситуація потрібна людині для її розвитку, ситуація стає важкою, коли людина відвертається від реальності, протестує проти неї, не хоче приймати.
9. Не треба ситуацію оцінювати, просто дозвольте їй бути. Нехай усе буде так, як є. Довіряйте життю, куди б воно вас не завело. Тільки після прийняття починається подолання та зцілення.
10. Потім слід подякувати важкій життєвій ситуації за урок і досвід. Вчіться дякувати за те, що було у Вашому житті, і не засмучуйтесь про те, що втратили. Дякуйте тому, що є зараз, у багатьох цього немає. Подяка стає внутрішнім ресурсом. Вібрації подяки починають притягувати позитивні події у ваше життя.
Возможно, это изображение 1 человек и текст
Все реакции:

Нет описания фото.

Возможно, это изображение на открытом воздухе

Возможно, это изображение текст «××XF нколи не бери в руки вибухонебезпечний предмет. He подходь до нього, не намагайся торкнутися палицею або кинути в нього каменем FSD»

Возможно, это изображение 1 человек

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение один или несколько человек, туфли на высоком каблуке и текст «сексуальне насильство це не лише згвалтування, a й небажан дотики до тла, обйми, поцлунки, пропозиц! сексуального характеру. варто розризняти сексуальне насильство щодо детей та щодо дорослих. Bik згоди на секс 16 pokiB. навть секс за згодою 3 людиною молодшою за 16 років можна вважати насиллям»

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

Возможно, это изображение текст «часто апелюють до того, що людина не пручалася пд час згвалтування. однак iCHyE реакця уявной смерт- це стан, коли людина може завмерти. таким чином органзм намагаеться врятуватися. доказом можуть бути не лише результати експертизи, a й поведнка постраждалой людини»

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

Возможно, это изображение текст «куди звертатися? варто зателефонувати до полцё. якщо ви чуете крики й сварку сусдв, ви можете подзвонити до них y двер й запитати, чи все гаразд. якщо Ð ви бойтеся це робити, можна викликати полцёю. He варто думати, що домашне насильство це чиясь приватна справа»

Поради психолога учням під час підготовки до ЗНО

Розмова про шкідливі звички

Впевненість

Протидія домашньому насильству

До уваги учнів у межах  Міжнародного дня людей з особливими потребами “Творіть добро!”  пропонується перегляд презентації та відеороликів. Мета : виховати почуття толерантності та розуміння людей з обмеженими можливостями.

Коротко про головне. Міжнародний день людей з особливими потребами

Офіційний вебсайт системи Безоплатної правової допомоги https://www.legalaid.gov.ua/

Ознайомтесь з презентацією. Презентация Microsoft Office PowerPoint (2)

Баночка щастя для формування позитивного мислення у дітей (банка щастя).

Три швидкі способи зняти стрес.

Викресли булінг – обирай блогінг

Викресли булінг – обирай діджеїнг