Раді вітати Вас на сторінці

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

“ЗАВДАННЯ ШКОЛИ – НАВЧИТИ ЖИТИ. НАША ШКОЛА – ШКОЛА ЖИТТЯ. МИ ПОВИННІ ВИХОВАТИ ЛЮДИНУ, ЗДАТНУ ДО САМОВИЗНАЧЕННЯ” П.БЛОНСЬКИЙ

Емблема нашої школи – пролісок – тендітна весняна квітка, яка пробивається крізь кригу і сніг до сонця, до життя. Так і наші діти – дивлячись на них, важко уявити їх хворими. Це повноцінні люди, яскраві, талановиті особистості.

Життєве кредо закладу:
Хочу бути успішним – маю бути здоровим. Будеш здоровим ти – буде здоровим світ!

МИ ХОЧЕМО, ЩОБ НАША ШКОЛА СТАЛА ОСТРІВЦЕМ ЛЮДЯНОСТІ І ГУМАНІЗМУ, ТВОРЧОСТІ Й ПОСТІЙНОГО ПОШУКУ, ЩОБ ЇЇ ВИПУСКНИКИ НА ВСЕ ЖИТТЯ ЗАСВОЇЛИ: ЯКЩО ХОЧЕШ СТАТИ ЩАСЛИВИМ, ТО СЛІДУЙ ЗОЛОТОМУ ПРАВИЛУ – РОЗУМ У ГОЛОВІ, ЩИРІСТЬ У СЕРЦІ, ЗДОРОВ’Я В ТІЛІ.

ІНФОРМАЦІЯ

про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ на 2023/2024 навчальний рік

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (далі – КЗ “ХСШ №1” ХОР) є закладом загальної середньої освіти для дітей, хворих на цукровий діабет, що потребують тривалого лікування, який забезпечує здобуття дошкільної, початкової, базової середньої  та профільної освіти та відновлення і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, учнів (вихованців), а також надання їм медичної допомоги.

КЗ “ХСШ №1” ХОР у своєму складі структурні підрозділи – дошкільні групи; інтернат з частковим або повним утриманням учнів (вихованців).

Контингент закладу комлектується дітьми, які мають діагнози:

• цукровий діабет 1 типу (порушення обміну речовин, здебільшого порушення обміну вуглеводів з частими гіпер- та гіпоглікеміями);
  • порушення вуглеводного обміну (у тому числі порушення толерантності до глюкози);
  • затримка та прискорення темпів росту;
  • затримка статевого розвитку;
  • конституційне ожиріння;
  • захворювання щитоподібної залози (окрім токсичного зобу);
  • захворювання наднирників;
  • дисфункція гіпоталамогіпофізарної зони.

До дошкільних груп санаторної школи можуть бути зараховані діти за наступними медичними показниками:

• затримка та прискорення темпів росту;
  • затримка статевого розвитку;
  • захворювання щитоподібної залози (окрім токсичного зобу);
  • захворювання наднирників;
  • дисфункція гіпоталамогіпофізарної зони.

Майже кожна дитина має, окрім діабету, по 2-3 захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, захворювання нирок, судинної системи, судин сітчатки ока.

Наші зусилля спрямовуються на відновлення функцій усього організму, а не лише лікування окремої хвороби.

Форма здобуття освіти – дистанційна.

Мова освітнього процесу – українська.

У КЗ “ХСШ №1” ХОР створені спеціальні умови для виховання, навчання та перебування учнів (вихованців):

• тривалість уроків: 3-4-й класи – 40 хвилин, 5-11-й класи – 45 хвилин;
  • кількість учнів у класі в середньому 10 учнів;
  • спеціальний режим дня, який передбачає прогулянки, перерви для лікувальних процедур та прийому їжі;
  • корекційна робота, спрямована на утримання стану компенсації хворих на ендокринні хвороби;
  • здійснення індивідуального підходу у навчанні та вихованні з урахуванням порушень у здоров’ї учнів;
  • забезпечення соціального захисту дітей з інвалідністю.
НАША АДРЕСА:
М.ХАРКІВ, ВУЛ. МИХАЙЛА ГУРЕВИЧА, 27
ДОШКІЛЬНІ ГРУПИ – ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, КРАСНОКУТСЬКИЙ РАЙОН,
С. ПЕТРОВСЬКЕ, ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО,14
ТЕЛЕФОНИ: (057) 315-24-37, 315-24-38, (05756) 3-26-75
ЇХАТИ ВІД СТАНЦІЇ МЕТРО “ДЕРЖПРОМ” АВТОБУСОМ № 296 ДО ЗУПИНКИ “СПОРТИВНИЙ ІНТЕРНАТ”