План роботи
методичного об’єднання класних керівників та вихователів на 2023/2024 навчальний рік

Сайт МО – http://vuhovateli1.wixsite.com/mysite

Тема, над якою працює методичне об’єднання: “Формування і розвиток здоров`язбережувальної компетентності особистості”.

Шляхи реалізації:
– Спостереження: позакласні заходи, анкетування
– Практикум: ділові ігри, обробка інформації, круглі столи
– Апробація: методичні рекомендації, розробки позакласних заходів, участь у шкільних святах, зустріч з батьками, конференція.
– Результат: методичні бюлетні, збірники з досвіду роботи.

Термін Темактика засідань
Серпень 2023 року
  1. Про аналіз роботи МО за 2022/2023 навчальний рік. Результати вивчення та діагностики досягнень фахової майстерності вчителів МО за психолого-педагогічними аспектами.
  2. Про продовження роботи над єдиною науково-методичною проблемою закладу «Формування і розвиток компетентностей особистості в умовах санаторної школи».
  3. Про розширення роботи з обдарованими учнями (підготовка їх до участі у різноманітних предметних конкурсах у 2023/2024 навчальному році).
  4. Про затвердження плану роботи МО на 2023/2024 навчальний рік з урахуванням творчих можливостей учителів.
Жовтень 2023 року
  1. Про формування у молоді ціннісних життєвих навичок.
  2. Про проблему виникнення та попередження булінгу в дитячому середовищі
  3. Про вшанування пам’яті дітей які загинули від збройної агресії  РФ проти України.
  4. Про національно-патріотичне виховання
  5. Про превентивні заходи серед дітей та молоді в умовах воєнного стану в Україні.
Січень 2024 року
  1. Про підбиття підсумків виховної роботи за І семестр 2023/2024н.р.
  2. Про планування виховної роботи на ІІ семестр 2023/24 навчального року.
  3. Про погодження планів виховної роботи на ІІ семестр 2023/2024 н. р.
  4. Про формування мотивів щодо здорового способу життя в шкільному середовищі.
  5. Про вплив інформаційно-комунікаційних технологій на психофізіологічний розвиток молодого покоління.
  6. Про відповідальність учнів за кримінальні правопорушення
Березень 2024 року
  1. Про систему методичної роботи вихователя в контексті формування ціннісних орієнтацій особистості.
  2. Про запобігання домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні.
  3. Про вживання наркотичних і психотропних речовин та запобігання торгівлі людьми.
  4. Про психологічний супровід учнів в умовах воєнного стану в Україні.
  5. Про спільну роботу вихователя та класного керівника – основу успішного виховного впливу на особистість учня.
  6. Про творчий звіт класних керівників та вихователів які атестуються
Травень 2024 року
  1. Про методи та форми роботи вихователя, спрямовані на формування у школярів компетентного ставлення до власного здоров’я. З досвіду роботи.
  2. Про формування навичок самоврядування, соціальної активності у процесі практичної громадської діяльності школярів.
  3. Про підсумки роботи методичного об’єднання за 2023/2024 н. р.