План роботи
методичного об’єднання класних керівників та вихователів на 2021/2022 навчальний рік

Сайт МО – http://vuhovateli1.wixsite.com/mysite

Тема, над якою працює методичне об’єднання: “Формування і розвиток здоров`язбережувальної компетентності особистості”.

Шляхи реалізації:
– Спостереження: позакласні заходи, анкетування
– Практикум: ділові ігри, обробка інформації, круглі столи
– Апробація: методичні рекомендації, розробки позакласних заходів, участь у шкільних святах, зустріч з батьками, конференція.
– Результат: методичні бюлетні, збірники з досвіду роботи.

Термін Темактика засідань
Серпень 2021 року 1. Про аналіз роботи МО за 2020/2021 навчальний рік. Результати вивчення та діагностики досягнень фахової майстерності вчителів МО за психолого-педагогічними аспектами.

2. Про продовження роботи над єдиною науково-методичною проблемою закладу «Формування і розвиток компетентностей особистості в умовах санаторної школи».

3.Про розширення роботи з обдарованими учнями (підготовка їх до участі у різноманітних предметних конкурсах у 2021/2022 навчальному році).

4. Про затвердження плану роботи МО на 2021/2022 навчальний рік з урахуванням творчих можливостей учителів.

Жовтень 2021 року 1. Про психолого-педагогічні основи спілкування з учнями.

2. Про умови підвищення ефективності управління учнівським колективом.

3. Про форми та методи виховної роботи на основі індивідуального підходу.

4. Про створення в учнівському колективі атмосфери довіри, взаємодопомоги (з досвіду роботи).

5. Про створення успішної виховної системи в класі, групі – шлях до формування позитивних рис особистості учня.

6. Про інтерактивні методи навчання як засіб формування навчальних умінь у школярів в умовах санаторної школи.

Січень 2022 року 1. Про підбиття підсумків виховної роботи за І семестр 2021/2022 н.р.

2. Про планування виховної роботи на ІІ семестр 2021/2022 навчального року.

3. Про погодження планів виховної роботи на ІІ семестр 2021/2022 н.р.

4. Про роль класного керівника, вихователя у збереженні здоров’я школярів.

5. Про здоров’я дитини як мета спільних зусиль школи та сім’ї.

6. Про діагностичну роботу класних керівників та вихователів.

Березень 2022 року 1. Про діяльність педагогічного колективу ХСШ №1 щодо створення необхідних умов для фізичного розвитку школярів, збереження та зміцнення їхнього здоровʼя.

2. Про народні обряди та свята, витоки національних духовних цінностей. Форми використання їх у виховній роботі.

3. Про аналіз використання народних традицій в організації загальношкільних заходів.

4.Про участь класних колективів в творчих конкурсах, фестивалях, виставках, святах.

5. Про творчий звіт класних керівників та вихователів, які атестуються, «Мої педагогічні знахідки».

6.Про виховання в учнів здорового способу життя, запобігання шкідливих звичок (з досвіду роботи вихователів).

Травень 2022 року
  1. Про дитяче самоврядування як засіб підготовки дітей до життя в умовах сучасності.

2. Про формування навичок самоврядування, соціальної активності у процесі практичної громадської діяльності школярів.

3. Про визначення основних напрямків роботи методичного об’єднання на 2022/2023 н.р. Формування навичок самоврядування, соціальної активності у процесі практичної громадської діяльності школярів.