УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ З БАЗОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ
РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ХСШ №1 У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ

з української мови та літератури:

І місце – Черкашина Євгенія, учениця 10-го класу (учитель Альохіна О.А.)

ІІ місце – Линдін Єгор, учень 7-го класу (учитель Альохіна О.А.)

з математики:

І місце – Антонов Гліб, учень 9-го класу (учитель Піддубна О.П.)

І місце – Черкашина Євгенія, учениця 10-го класу (учитель Піддубна О.П.)

УЧАСТІ УЧНІВ ХСШ №1 У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ  ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ

з української мови та літератури:

ІІІ місце – Бабенко Анна, учениця 8-го класу (учитель Подольська Л.О.)

ІІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Альохіна О.А.)

ІІІ місце – Масленніков Павло, учень 10-го класу (учитель Альохіна О.А.)

з математики:

І місце – Линдін Єгор, учень 6-го класу (учитель Піддубна О.П.)

ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Піддубна О.П.)

з історії:

ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Свічкар Н.О.)

з російської мови та літератури:

І місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Коритнікова Н.М.)

з хімії:

І місце – Джос Тимовій, учень 7-го класу (учитель Піюкова І.А.)

ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Піюкова І.А.)

з англійської мови:

ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Тимченко Н.В.)

з біології:

ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 9-го класу (учитель Харченко Г.А.)

ІІІ місце – Падалко Лев, учень 8-го класу (учитель Харченко Г.А.)

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ НВК У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ІНТЕРНАТНОГО ТИПУ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ

з української мови та літератури:
ІІІ місце – Антонов Єгор, учень 10-го класу (учитель Альохіна О.А.)

з математики:
ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Піддубна О.П.);
ІІІ місце – Джос Тимофій, учень 6-го класу (учитель Піддубна О.П.);
ІІІ місце – Антонов Гліб, учень 7-го класу (учитель Піддубна О.П.)

з географії:
ІІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Чепіжко Є.О.)

з фізики:
ІІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Полежака О.В.)
ІІІ місце – Сергієнко Андрій, учень 11-го класу (учитель Полежака О.В.)

з російської мови:
ІІ місце – Корабльова Олеся, учениця 11-го класу (учитель Коритнікова Н.М.)
ІІІ місце – Масленніков Павло, учень 9-го класу (учитель Коритнікова Н.М.)

з хімії:
ІІ місце – Юдович Максим, учень 7-го класу (учитель Піюкова І.А.)

з англійської мови:
ІІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Тимченко Н.В.)
ІІІ місце – Черкашина Катерина, учениця 11-го класу (учитель Тимченко Н.В.)

з біології:
ІІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Харченко Г.А.)
ІІІ місце – Масленніков Павло, учень 9-го класу (учитель Харченко Г.А.)

з інформатики:
ІІ місце – Черкашина Євгенія, учениця 8-го класу (учитель Мартиненко М.О.)

з інформаційних технологій:
ІІ місце – Масленніков Павло, учень 9-го класу (учитель Мартиненко М.О.)