Тиждень здоров’я
В рамках “Тижня здоров’я”, який було проведено в нашому закладі з 18 по 22 січня, в усіх вікових групах під час бесід, занять, дидактичних ігор, ігор-імітацій малята поглиблювали і систематизували знання про частини людського тіла та їх значення; вчилися дотримуватися правил особистої гігієни для того, щоб бути здоровими, дбати і берегти своє здоров’я, вести здоровий та активний спосіб життя.
Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
А як тільки захворіє —
Зразу й сонечко тускніє.
Тому це запам’ятай
Й про своє здоров’я — дбай!
![На изображении может находиться: 10 человек, люди сидят и в помещении](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/144488428_748219326124948_7951381179738052655_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=r51VYqq1NbkAX9OzhMz&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&tp=6&oh=b5357d1dce88797f8e2e26684eedf6cb&oe=603CE7A0)
Більше відео тут https://www.facebook.com/groups/294628604571524