Питання які були розглянуті на засіданні педагогічної ради:

1. Про підсумки діяльності закладу у 2021/2022 навчальному році.
  2. Про про мотивацію до активності під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану. НУШ.
  3. Про цифрові інструменти для організації якісного освітнього процесу в умовах воєнного стану.
  4. Про розвиток наскрізних вмінь та ключових компетентностей освітніх галузей.
  5. Про розвиток патріотичних почуттів та національної свідомості в учнів (вихованців).
6.       Про організацію роботи класного керівника під час воєнного стану. Розвиток лідерської компетентності.

7.       Про психоемоційне напруження вчителя (вихователя) та учнів (вихованців) під час воєнного стану. Методи позитивного впливу.

8.       Про пріоритетні завдання педагогічного колективу закладу, організацію освітнього процесу та особливості викладання навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

9.       Про підсумки конкурсу-огляду підготовки дошкільних груп до нового навчального року.

10.  Про затвердження рішення медико-педагогічної комісії КЗ «ХСШ №1» ХОР.

11.  Про погодження річного навчального плану закладу на 2022/2023 навчальний рік

12.  Про погодження плану роботи закладу на 2022/2023 навчальний рік

1. Різне.
  2. Про підбиття підсумків та обговорення проекту рішення педагогічної ради.