Розкажіть дитині, що всі фрази, які я опишу нижче можуть сказати тільки небезпечні і дуже погані дорослі:

❌Тільки не кажи мамі і татові, нехай це буде нашою таємницею.
❌Допоможи мені, у мене в машині кошеня, воно погано себе почуває.
❌Ти ж не хочеш засмучувати маму.
❌Якщо мама або тато дізнаються, вони будуть дуже сильно тебе сварити та не захочуть бачити.
❌Якщо ти розкажеш батькам, то вони тебе не зрозуміють, дуже сильно розгніваються та покличуть поліцейського або залишать тебе у садку назавжди.
❌Твоїй мамі дуже погано, вона сказала щоб я забрав тебе і відвів до неї.
❌У мене вдома дуже багато іграшок та цукерок та весь час можна грати у компʼютер. Пішли все тобі покажу…

Вже неодноразово проводили соціальні експерименти в ході яких було виявлено, що діти у більшості випадків легко піддаються на вмовляння злочинців.

❗️Обовʼязково розкажіть дитині про❗️

➕Те що доросла людина НІКОЛИ не буде просити допомоги у дитини. Дорослі, якщо щось сталося звертаються тільки до дорослих.

➕Те що дитина може розказати вам ВСЕ і ви не будете її сварити і станете на її захист та на її сторону.

➕Те що ви ЗАВЖДИ любите свою дитину, не зважаючи ні на що і завжди будете її захищати.

На жаль, дуже погані люди знають як маніпулювати дітьми, що говорити, як залякати і навʼязати провину.

✅ДИТИНА ПОВИННА ЧІТКО ЗНАТИ АЛГОРИТМ ДІЙ у незрозумілій ситуації.

☝🏻Не розмовляти з незнайомцями
☝🏻Шукати очима інших дорослих
☝🏻Кричати – я вас не знаю та допоможіть

Також небезпеку становлять кіберзлочинці. Поясніть дитині про правила перебування в інтернеті.

❤️Формуйте довіру та підтримуйте привʼязаність у родини і це стане надійним паском безпеки для ваших діток