Інтернет сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але й способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять дедалі більше часу в інтернеті. Не кожна дитина і доросла людина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо ризиків у цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в інтернеті.

Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та дітей МОН розробило рекомендації для проведення профілактичних заходів щодо користування інтернетом. У них міститься, зокрема, інформація про можливі загрози, які поширюються через соціальні мережі та методи запобігання ним. Рекомендації завантажуйте за цим посиланням.