Чорнобиль…Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

З метою громадянського виховання учнів, формування ціннісного ставлення до людей, вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС учителем історії Володіним І.С. проведено Урок пам’яті “Відлуння Чорнобилю”. Учні підготували доповіді на теми: “Причини та перебіг аварії на ЧАЕС” – Антонова Ксенія,  “Відновлення флори та фауни в зоні відчуження” – Данилов Георгій,  “Перші пожежники, хто рушили на гасіння реактору” – Перова Анастасія,  “Новий безпечний конфаймент” (проєкт нового укриття реактору)Черкашина Євгенія.

Пройшла онлайн-виставка малюнків “Чорнобиль очима дітей”.

Антонов Гліб
Долгова-Поддубна Ніна