21 січня 1991 року рішенням Харківського облвиконкому відкрита перша і єдина в Україні гімназія-інтернат для дітей, хворих на цукровий діабет. Школа-інтернат для дітей, хворих на цукровий діабет розміщена в мальовничому куточку лісопарку м.Харкова. Перший набір – 64 дитини, хворі на діабет, розмістились в приміщенні дачі Постишева. Це двоповерховий особняк, в якому знаходились і спальні, і навчальні приміщення, і кухня, і медичний блок. На території гімназії-інтернату був великий фруктовий сад, його було розчищено, на подвір’ї було розбито клумби, посіяні квіти, заасфальтовані доріжки. Роботи по благоустрою нової установи проводили самі працівники гімназії-інтернату, діти та їх батьки.

Сьогодні, нашому закладу виповнюється 31 рік!

Від щирого серця вітаємо всіх з Днем народження нашої школи. Нехай в стінах  цього закладу кожен зможе розкрити свій талант і показати свої здібності. Нехай діти отримають вірні знання і захоплююче дозвілля. Нехай всі вчителі будуть шановані і успішні в своїй діяльності. Нехай батьки будуть добрі і уважні до своїх дітей.