З метою розширення знань учнів  про види туризму, пропаганди здорового способу життя, фізичної культури та спорту, сприяння згуртованості колективу, розвитку фізичних та моральних якостей учнів у КЗ “Харківська санаторна школа №1” ХОР сумісно з  КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” ХОР організовано та проведено свято, присвячене дню туризму в Україні.

На локації “Таємниці бабусиної скрині” учні ознайомилися з предметами народного побуту; взяли участь у народознавчій вікторині; створювали тематичні фото “Козацькому роду нема переводу”.

На локації “У здоровому тілі здоровий дух” учні мали змогу пройти один з туристичних етапів; взяли участь у майстер-класі по вдяганню страхувальної системи.

На локації “Таємнича археологія” учні ознайомилися з археологічними артефактами Харківщини; взяли участь у майстер-класі “Робота з речовими джерелами”.