Доброго дня шановні батьки та любі діти!

Мене звати Наталія Олександрівна Яковенко, працюю практичним психологом.

Я рада вітати вас на шкільному сайті нашого закладу, де ви можете дізнатися багато корисного та цікавого для себе. У розділі “Психологічна служба” ви знайдете дуже багато буклетів, пам’яток, посилань, стендів, рекомендацій які допоможуть вам потурбуватися про своє психічне, емоційне та фізичне здоров’я.  Представлені техніки дихання, заземлення, релаксації допоможуть вам справитися зі своїм емоційним станом. У розділі міститься інформація як для педагогів так і  для учнів та їх батьків.

Хочу нагадати учням, що на освітній платформі HUMAN також є розділ “Психологічна служба”, де розміщуються інтерактивні он-лайн завдання, ігри та корисні посилання. Долучайтеся!

Також хочу вас познайомити з групою на сторінці Facebook, де також можна знайти щось цікаве для себе. Я прошу вас долучитися до цієї групи:) Для цього досить лише відсканувати QR – код , перейти за посиланням та приєднатися. До зустрічі!

Нагадую: контактний телефон для зв’язку зі мною є у кожного класного керівника.

Якщо комусь необхідна психологічна підтримка, допомога пишіть, дзвоніть.