В групі №3 « Козачата» для дітей старшого дошкільного віку був проведений колективний перегляд інтегрованого заняття з логіко-математичного розвитку з пріоритетом економічного виховання на тему «Навіщо людям гроші?»
З метою допомогти розширити уявлення дітей про гроші, їх цінність, можливості використання; узагальнити знання дітей про те, що раніше люди обмінювалися товарами, проте, це було незручно, тому придумали гроші; Продемонструвати дітям сучасні українські гроші. Дати поняття « купюра» ( паперові гроші), монета (металеві гроші). формувати поняття про те, що не можливо все купити за гроші. Формувати елементарні економічні знання, розвивати інтерес пізнавати економіку. Виховувати ощадливість, адекватне ставлення до грошей, організованість, самостійність.
Заняття було проведено до педагогічної ради на тему:«Творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних способів педагогічної техніки у процесі викладання предметів природничо-математичних дисциплін».