До Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій на Україні з метою  формування уявлень учнів про Голокост як безпрецедентне явище в історії XX ст., як запланований систематичний, технологізований геноцид єврейського народу; формування стійке негативне ставлення до расизму, ксенофобії, дискримінації в сучасному суспільстві; формування толерантної свідомості, активної життєвої позиції нетерпимості до прикрих проявів інтолерантності у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ відбулися наступні заходи:

• учителем історії Володіним І.С. проведено урок пам’яті “Історію переписати не можна”;
  • класними керівниками та вихователями проведено виховні години “Безсмертна сила людського духу”.