У серії брошур розкриваються ключові підходи до організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на основі міжнародної методики оцінювання якості освітнього процесу в дошкільних освітніх закладах ECERS-3.

У брошурах є інформація про вимоги до облаштування освітнього простору і  практичні поради на кожен день для активного, безпечного, всебічного, індивідуального розвитку дитини у трьох вимірах:

• середовище: розташування меблів, наповнення осередків діяльності за інтересами, безпека;

• взаємодія між учасниками освітнього процесу: між дітьми, дітей з вихователями, підтримка вільної гри;

• організація діяльності дітей: тривалість та ротація занять, організація різних видів діяльності, правила та дисципліна.

Завантажуйте брошури тут.