26.02.2021 р. вихователем середньої групи Тубелець В.А. була підготовлена та проведена консультація для педагогів дошкільних груп за темою:«Формування морально – екологічного виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства»

Безпосередній контакт з довкіллям – найкращий шлях здобуття знань та виховання почуттів.

Наше завдання – виховати в молодому підростаючому поколінні любов до рідного краю, його звичаїв та історії, поселити в молодих громадянах відчуття патріотизму.

Основою формування свідомого ставлення до природи є знання про неї, усвідомлення себе активним суб’єктом природи, суб’єктом світу, у якому живе

У процесі формування усвідомленого дійсного уявлення дітей про природу провідна роль належить дорослим – батькам, вихователям, які виступають не лише як носії знань, а й як зразок для наслідування способів, дій, прийомів, функцій.