Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає цей день.

На сьогодні в Україні є понад 2,7 млн. осіб, які мають інвалідність, у тому числі понад 222,3 тис. осіб з І групою інвалідності, 900,8 тис. осіб з ІІ групою інвалідності, 1416 тис. осіб з ІІІ групою інвалідності та понад 163,9 тис. дітей з інвалідністю.

Головною метою є привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.  Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, для них мають бути створені такі умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних. Захищаючи гідність таких особливих людей, ми захищаємо своє людське обличчя.

Практика показує, що  люди з обмеженими фізичними можливостями можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально-активними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, де б люди не були виключені з соціуму з-за проблем зі здоров`ям.

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми!