Бабенко Костянтин, учень 1 класу, посів І місце кубка Харкова в розділі Рандорі другого етап в категорії “Діти 2014р.н.”

Клименко Віра, учениця 5 класу, посіла ІІ місце в обласних змаганнях зі стрибків на подвійному мінітрапі.

Пишняк Руслян, учень 7 класу, посів І місце у турнірі з Козацького двобою, який проводився в рамках УІІ спортивного ярмарку “Харків – спортивна столиця”

Данилов Георгій, учень 9 класу, посів ІІ місце у чемпіонаті України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

Клименко Віра, учениця 3 класу, посіла І місце у відкритому чемпіонаті м. Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці.

Лещенко Катерина, учениця 8 класу, посіла 1 місце в категорії Jazz-Funk Юніор Соло у Обласних змаганнях з сучасного танцювального спорту- Drive Of Motion