26 березня 2019 р. в дошкільному підрозділі НВК відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Соціальне партнерство в освітньому просторі як основний чинник родинно-патріотичного виховання цілісної сучасної особистості.»

В старшій групі відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом патріотичного виховання з використанням арт-техніки сендплей за темою: «Люби сучасну Україну, цінуй історію її»

На засіданні педагогічної ради були розглянуті такі питання:

– Інформація про стан виконання рішень попередньої педради.

– Про результати тематичного вивчення питання щодо формування патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку

– Особливості патріотичного виховання на сучасному етапі

– Інноваційні підходи до комплексного використання засобів родинно-патріотичного виховання.

– Правове виховання дошкільників – обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості.

– Про стан роботи з питань соціального захисту вихованців.

– Про організацію оздоровчої та виховної роботи з дітьми влітку.

– Підведення підсумків та обговорення проекту рішення педагогічної ради.

– Різне.