Поведінка – це сукупність дій, які виконує людина у відповідь на різні ситуації та людей.

Однією з найактуальніших проблем сьогодення є зростання злочинності, наркоманії і саме тому прослідковується тенденція до росту числа дітей з поведінкою, що відхиляється від норми. Пропоную вам більш детально ознайомитися з видами та проявами поведінки у дітей, які представлені у презентації.

ми хочемо, щоб нас любили

Природна реакція у кожної дитини своя. Вона обумовлена розумінням ситуації (минулим досвідом), складністю самої ситуації, особливостями дитячого характеру та темпераменту, знанням виходу із ситуації, звичними формами реагування. У дітей характери різні, різна манера їх проявів, що й призводить до природних розбіжностей і навіть конфліктів. І для того щоб дитина стала особистістю, вона повинна навчитися самостійно та обдумано долати виникаючі перешкоди.

До 12 років особливо інтенсивно йде становлення духовного, соціального і тілесного в людині. У цей період відбувається відбиток у собі внутрішнього образу дій і зовнішньої поведінки дорослих людей. Як поводять себе дорослі – так і дитина. Те, що в житті дорослої людини є найбільш значущим, у дитини закарбовується перш за все. Дитина бачить дорослого не так, як ми. Внутрішню сутність іншої людини вона відчуває інтуїтивно, а зовнішність сприймає безпосередньо.

Запам’ятайте: який характер, які звички та нахили закладені в дитинстві, з тим і піде людина по життю.