27.10.2021 було проведене практичне заняття з БЖД з елементами сюжетно-рольової гри “Лікарня”для дітей старшого дошкільного віку  за темою:”Надання домедичної допомоги” з розширення у дітей уявлення про працю працівників лікарні; формування вміння застосовувати в грі отримані раніше знання про навколишнє життя; практичної перевірки здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях; виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом; формування та розвитку у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.