З метою формування в учнів усвідомлення цінності власного життя, світогляду, спрямованого на здоровий спосіб життя з 30 березня по 03 квітня 2020 року в ХСШ № 1 було організовано Тиждень здорового способу життя, з використанням технологій дистанційного навчання. Класними керівниками та вихователями проведено наступні заходи:

• з 30 березня по 03 квітня 2020 року вчителем фізичної культури Логачовою О.І. організовано спортивну онлайн-естафету «В здоровому тілі –здоровий дух».

Відео учениці 8 класу Тощакової Анни

• практичним психологом Яковенко Н.О.  організовано бесіду «Здорові звички – здоровий спосіб життя». Мета: закріплення знань у учнів з питань здорового способу життя; розвинути вміння учнів слідкувати за собою, дотримуватись правил безпечної поведінки; виховувати прагнення берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб, виховувати життєву потребу завжди бути здоровим.
  • з метою закріплення в учнів навичок охайності, переконання в необхідності дотримання гігієнічних вимог, особливо під час карантину, вихователем Сидоровою Т.В.  організовано бесіду «Чисті руки – запорука здоров’я».

• педагогом-організатором Дмитрієвою О.А.  проведено відео-урок «Здоровим будеш – все здобудеш!».
  • з метою спонукання учнів до роздумів над життєвими проблемами; сприяння вихованню високих морально-естетичних якостей; вироблення активної життєвої позиції  вихователем Піюковою І.А. проведено захід «Життя – найдорожчий скарб».
  • лікарем Демченко О.А.  організовано профілактичний відео-огляд «Разом до здорового майбутнього».
  • вихователем Харченко Г.А. організовано онлайн-інтенсив «Профілактика шкідливих звичок».
  • вихователем Дроздом С.О.  організовано бесіду «Моє здоров’я в моїх руках».

• практичним психологом Яковенко Н.О. проведено тематичну бесіду «Я і моє здоров’я». Мета: розвинути в учнів вміння та навички свідомого вибору  здорового способу життя та сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.
  • вихователем Дмитрієвою О.Я.  проведено виховну годину «Пазли здоров’я», з метою поглиблення знань учнів про здоров’я, формування уявлення про здоровий спосіб життя, його значення для навчання, спілкування, повноцінної праці та відпочинку.
  • вихователем Колісник І.Г. організовано бесіду «Сходинки фізичного розвитку».