З метою проведення цілеспрямованої роботи з учнівською молоддю щодо профілактики травматизму під час  освітнього процесу і в позаурочний час, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення в ХСШ № 1 з 21 по 24 квітня 2020 року було організовано та проведено  Тиждень знань безпеки життєдіяльності з використанням технологій дистанційного навчання. В цей період відбулися наступні заходи:

• класними керівниками 1-11 класів для учнів (вихованців) проведено інструктаж «Правила поведінки на дорогах», бесіди «Про безпеку пам’ятай», хвилинки застереження «Будь обережним на вулиці і вдома»;
  • у 1-4 класах відбулися вікторини в малюнках на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики травматизму «Обережно, небезпека!»;
  • класними керівниками 1-11 класів для батьківської громадськості проведені бесіди з техніки безпеки «Безпечне навчання та відпочинок»;
  • вихователями проведено заходи «Абетка пішохода», «Безпечна поведінка в побутових умовах», «Формування безпечної поведінки дітей у кібер-просторі»;
  • педагогом-організатором Дмитрієвою О.А. проведено аукціон ідей «Що означає безпека»;  аукціон правил безпечної поведінки
  • інженером з охорони праці Базай К. А. розроблено пам’ятки щодо правил поведінки на дорозі, при пожежі, на воді, при виявлені невідомих підозрілих предметів.