15.12.2023 учні 8-11 класів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ були учасниками онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції Людмилою Федоровою.
Поліцейська розповіла про будні кіберполіції, ділилася корисними інсайтами, що поліпшуть кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Учні вчилися розпізнавати та не піддаватися на ТОП -7 актуальних схем шахрайства.
З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства, підвищенню обізнаності з кібербезпеки , формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».
Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:
– бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
– бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства);
Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланням

https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6