Возможно, это зарисовка (текст)

Возможно, это изображение 1 человек и текст «куди звернутися у разі булингу булнг це тривалий процес свдомого жорсткого ставлення )физичного чи психичного) боку дитини або групи детей до ншой дитини або дитей. телефони доври 102 нацональна полция 116 111 нацональна дитяча "гаряча линія" 116 123 гаряча линия запобгання насильству 08002131 800 213 103 центр надання безоплатно" ΠΡΑΒΟΒΟΪ допомоги»

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Возможно, это изображение текст «головн компоненти булингу -здйснюеться навмисно выдбуваеться регулярно -не закинчуеться CAM по соб -не PIBHI сили агресора ΤΑ жертви выдбуваеться y груповому процес»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «психологчн ознаки булингу y дитини мало або взагал немае друзив. боёться ходити до садочка, школи, брати участь y заходах 3 однолтками. втрачае интерес до навчання, сплкування 3 оточенням. повертаеться сумна 3i сльозами. вдмовляеться ходити до садочка, школи вигадуючи piзHi причини (погане самопочуття) погано спить. втрачае апетит, стае тривожною. просить кишеньков грош (щоб вдкупитися вi̇д агресора).»

Возможно, это изображение текст