На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», згідно Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року          № 64/255 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», на виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 231-р, листа Міністерства освіти і науки України від 14.02. 2019 № 1/11-1491 «Щодо організації роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти», листа Міністерства охорони здоров’я України від 16.07.2018 № 18074 «Про національну програму з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge»», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 № 55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID – 19), парціальної програми з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху «Дитина у світі дорожнього руху» (лист ІІТЗО від 25.12.2014 р. № 14.1/12-Ґ-1856) та відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська санаторна школа № 1» Харківської обласної ради на 2020/2021 навчальний рік, з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учасників освітнього процесу та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в дошкільних групах  з 16.11.2020 по 20.11.2020 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху за темою: «Безпечний рух на дорозі – безпека життя» з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

Вихователь-методист Шепелєва Н.В. склала план та надала вихователям методичні рекомендації щодо планування та проведення заходів в період проведення тижня безпеки дорожнього руху. Планування проводилося відповідно до тематики дня, а саме:

• День І “Азбука автомобільних доріг”;
  • День ІІ “Ми – пасажири”;
  • День ІІІ “Іноді гра не доводить до добра”;
  • День IV “Щоб не трапилось лиха”;
  • День V “Школа пішохідних наук”.

Була організована та проведена театралізована розвага: «Малече стій, не вибігай, в м’яча на вулиці не грай» вихователем Кучеренко В.М. та музичним керівником Жмакіним О.І.

Також була організована виставка малюнків за темою: “Світлофор Моргайко на друзів чекає, малюків кмітливих надто поважає” (у співпраці з батьками).

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (C0VID-19) у рамках Тижня безпеки дорожнього руху заходи з батьками вихованців проводили у дистанційному форматі через вайбер чат, фейсбук, та були надані джерела для роботи з дітьми в on-lani.

Відповідальне відношення педагогів та їх висока кваліфікованість дала змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Всі заходи висвітлені в групі «Пролісок» на Фейсбуці