З метою формування суспільної нетерпимості до корупції, утвердження культури доброчесності та поваги до верховенства права у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ у період з 27 листопада по 09 грудня 2023 року було організовано та проведено  Тиждень доброчесності з використанням технологій дистанційного навчання.

З метою знайомства учнів з такими важливими в нашому житті та суспільстві поняттями, як «доброчесність», «відповідальність», «вихованість», «повага» та «порядність», актуалізації та поглиблення знань про негативні наслідки, які можуть виникнути, якщо не отримуватись простих правил з 27 листопада по 09 грудня 2023 року класними керівниками та вихователями для учнів 3-11 класів проведено тематичні бесіди, виховні години, усні журнали, години спілкування, а саме:  виховна година «Що таке доброчесність?»,  година спілкування «Правдива історія про доброчесність», заняття-бесіда «Людина починається з добра», година спілкування «Що означає бути відповідальним», інформаційна година «Академічна доброчесність»,  вікторина «Чи знаєш ти, що  таке добро і чесність?»,  бесіда «Академічна недоброчесність та шляхи її подолання»,  година спілкування «Що таке доброчесність і чому ми говоримо про це?»,  година спілкування «Доброчесність в сучасному світі», бесіда «Хай оживає істина стара: людина починається з добра», година спілкування «Що таке доброчесність?», заняття-бесіда «Добро та чесність»,  тематична година «Чесність і доброчесність», урок «Що таке доброчесність? Яку роль в житті людини відіграє праця»,  тематична година «Добрим бути це сучасно», усний журнал «Кодекс доброчесності», практичне заняття «Як проявляти доброчесність?».

З метою знайомства учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізації та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки соціальним педагогом Сологуб К.Б.  проведено  заняття «Що таке доброчесність», «Чесність – шлях до успіху».  Практичним психологом Яковенко Н.О. проведено онлайн-бесіду «Будь доброчесним – поводься безпечно».