З метою проведення цілеспрямованої роботи з учнівською молоддю щодо профілактики травматизму під час  освітнього процесу і в позаурочний час, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення, особливо під час воєнного стану в країні з 17 по 21 квітня 2023 року у КЗ “ХСШ №1” ХОР було організовано та проведено  Тиждень знань безпеки життєдіяльності з використанням технологій дистанційного навчання:

• класними керівниками та вихователями 2-11 класів для учнів (вихованців) проведено виховні години «Твоя безпека – це твоя уважність», «Безпечне довкілля», «Безпека понад усе»;
  • соціальним педагогом Сологуб К.Б. проведені інформаційні години «Про мінну безпеку», «Сирена – моя помічниця», «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях»;
  • педагогом-організатором Дмитрієвою О.А. проведено інтерактивний урок із мінної безпеки,  онлайн години спілкування «Безпека та загрози в умовах воєнного стану»,  виховну годину «Безпека життєдіяльності у моєму житті», організовано онлайн тестування «Ризики і небезпеки».