Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом. З метою актуалізувати знання учнів про сутність соціальної проблеми торгівлі людьми, сприяти усвідомленню соціальних ризиків таких дій, як поїздка за кордон з метою працевлаштування, навчання, шлюбу, легальне та нелегальне перебування в іншій країні на сайті Комунального закладу “Харківська санаторна школа № 1” Харківської обласної ради розміщена інформація щодо даної теми.

Contest.UA Ольга Волосенко, Маргарита Цимбалюк . ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ:ПОДБАЙ ПРО  ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ!