Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу ґрунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил.

В рамках проведення «Тижня знань з охорони  безпеки життєдіяльності» та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,  розвитку  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти практичним психологом Яковенко Н.О. була підготовлена інформація для ознайомлення.

БЕЗПЕКА це:
• коли ти знаходишся біля батьків, друзів;
• нічого тобі не загрожує на вулиці, у школі, лісі, на дачі, у бабусі в селі та в інших місцях, де б ти не був;
• ти не хворієш;
• у тебе є свій куточок у домі;
• у тебе є улюблені книжки;
• тебе ніхто не журить, бо ти виконуєш правила поведінки;
• ти гарно вчишся;
• у тебе чистеньке та зручне взуття, одяг;
• тебе люблять батьки, сестри, брати, друзі;
• тобі гарно.

НЕБЕЗПЕКА це:
• коли тобі неспокійно. Чому? Бо ти ПОРУШИВ одне з ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ. Це, як ниточка за голочкою, потягне за собою ще більше неприємностей.

НЕБЕЗПЕЦІ можна запобігти, якщо ти перед тим, як щось зробити, подумаєш, до чого це може призвести. Якщо ти будеш думати перед тим, як щось зробити, та будеш дотримуватись відповідних правил поведінки, то не створиш НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ і твої дії не будуть загрожувати життю та здоров’ю твоїх друзів, родичів, інших людей.