11 лютого2020 року в Комунальному закладі “Харківська санаторна школа 1” Харківської обласної ради (дошкільні групи) логопедом закладу Комар Т.В. був проведений воркшоп *Розвиваємо мовлення у співпраці*
На заході були присутні запрошені батьки та їхні діти, вихованці старшої групи *Козачата*, де мали нагоду на практиці ознайомитися з напрямами корекційно-розвивальної роботи, одержати особисту консультацію стосовно мовлення та звуковимови їхніх дітей. Під час проведення воркшопу були виконані артикуляційні вправи, вправи для розвитку мовленнєвого дихання, вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук, вправи для розвитку фонетико-фонематичного слуху. Наприкінці заняття були виконані вправи для автоматизаціі проблемних звуків в словах та зв,язному мовленні.