У Комунальному закладі “Харківська санаторна школа №1” Харківської обласної ради відбулося засідання педагогічної ради на тему “Розвиток виховного середовища ХСШ №1 через співпрацю закладу та родини як умова підвищення якості освітнього процесу“.

Були розглянуті такі питання:

• Аналіз виконання рішення попереднього засідання педагогічної ради.
  • Про актуальність проблеми формування ціннісного ставлення дошкільнят до навколишнього світу та формування екологічної компетенції з раннього дитинства
  • Про використання ігор і творів художньої літератури як ефективного засобу у формуванні морально-екологічної свідомості дошкільників
  • Про наслідки впливу навколишнього середовища на мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку. Шляхи вирішення проблеми.
  • Про стан роботи з питань соціального захисту вихованців.
  • Про організацію оздоровчої та виховної роботи з дітьми влітку.
  • Рішення засідання педагогічної ради
  • Різне