Відповідно до плану роботи Комунального закладу “Харківська санаторна школа №1” Харківської обласної ради 28.10.2020 в закладі відбулося засідання педагогічної ради за темою:
Природничо-математичні компетентності та технології як актуальний аспект сучасної освіти”

План проведення

1. Аналіз виконання рішення попереднього засідання педагогічної ради.
  2. Про результати тематичного вивчення рівня сформованості у дітей старшого дошкільного віку елементарних логіко-математичних понять, що визначені БКДО в освітній лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
  3. Про результати комплексного вивчення стану освітньої діяльності в середній групі.
  4. Про сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дошкільника
  5. Про формування сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку
  6. Створення оптимального сенсорно-пізнавального простору в групах. Наочна презентація дидактичних та розвивальних посібників з логіко – математичного розвитку
  7. Про профілактику жорстокого поводження з дітьми, дотримання чинного законодавства.
  8. Про стан роботи з попередження дитячого травматизму.
  9. Про підвищення кваліфікації педпрацівників у 2021 році

10.Про рішеня педагогічної ради.

11.Різне.