ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дистанційна форма освіти стала викликом для всіх учасників освітнього процесу – вчителів, дітей, батьків. Усі виявились морально і психологічно не готовими тривалий час працювати в такому форматі.

На останні події у світі кожна людина реагує по різному. Більшість з Вас відчуває хвилювання та тривогу, вся ця реакція дорослих позначається на дітях і ще більше підсилює Вашу невпевненність, що буде завтра?

Але давайте в цьому бачити позитив!

Цей час, може стати найкращим для формування у дітей низки життєвих компетенцій, в тому числі самоорганізації. І в той же час Ви маєте класну можливість проводити разом більше часу, підтримати один одного. А високий рівень співпраці обов’язково принесе нам очікуваний результат. Треба лише докласти зусиль.

Тож, шановні батьки та любі наші діти, саме зараз, ми можемо допомогти та підтримати один одного. Будьте впевнені, що наші кваліфіковані педагоги гідно оцінять знання Ваших дітей та Ваші спільні зусилля.

Зберігайте душевну рівновагу разом та пам’ятайте, що найголовніше – це здоров’я та благополуччя в родині.

Якщо Ви або вВша дитина потребує психологічної допомоги – я завжди рада допомогти. Контактні дані залишаю у класних керівників.

З повагою, практичний психолог Комунального закладу “Харківська санаторна школа №1” Харківської обласної ради

Яковенко Наталія Олександрівна