До послуг учнів та вихованців заклад пропонує: бібліотеку, комп’ютерний клас, кабінети біології, математики, української мови та літератури, хімії, що обладнані навчально-комп’ютерними комплексами, двома кабінетами початкових класів із сучасним інтерактивним обладнанням, спортивну та актову зали, ігрову кімнату. На території закладу розташований ігровий та спортивний майданчики, басейн та ігрові майданчики для дошкільнят.

Бібліотечний фонд нараховує 8136 примірників художньої та навчальної літератури.

Проводяться заходи по зміцненню й поповненню матеріально-технічної бази санаторної школи.

За минулий рік бюджет склав – 18663995,00 грн.; профінансовано – 16504595,93 грн. і списано до бюджету залишки з рахунку – 2159248,07 грн., а саме: до обласного бюджету – 805180,58 грн., як невикористані; на рахунок освітньої субвенції, як невиконання кошторисних призначень у сумі – 1354067,49 грн.

Були виділені кошти, що передаються з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 647199,00 грн.: на придбання обладнання для кабінетів української мови та літератури, хімії, комп’ютеру в зборі  та кухонного і господарчого обладнання.

Відповідно до концепції Нової української школи, на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 13.02.2018 № 137 «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи» на придбання учнівських меблів та комп’ютерного обладнання використано 52430,00 грн.

Виплачена грошова винагорода, матеріальна допомога на оздоровлення при наданні основної щорічної відпустки.

Протягом 2018 року також залучені позабюджетні кошти: від реалізації склотари; реалізації металобрухту, одноразова спонсорська допомога від фірм та приватних підприємців, благодійна допомога протягом року – надання молочної продукції від Богодухівського молокозаводу, благодійна допомога від громадянина Логвиненка О.С. (були використані для оснащення ігрових майданчиків у дошкільних групах).

Ці кошти частково були використані для поліпшення матеріально-технічної бази закладу, а саме на придбання матеріалів для навчальних занять.