26.01.2024 у КЗ “ХСШ №1” ХОР відбулась нарада за підсумками моніторингового дослідження (вивчення) управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області  якості організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Карасик О.П., директор закладу, повідомила що управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області впродовж листопада – грудня 2023 року здійснено вивчення питання якості організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Звернула увагу присутніх на те, що вивчення здійснювалося шляхом деперсоніфікованого онлайн-опитування учнів, учителів і керівників шкіл; статистичного збору інформації; аналізу змістового наповнення сайтів закладів освіти, а також спостереження за проведенням навчальних занять у синхронному та асинхронному режимах.

Було проаналізовано використання освітньої платформи, дотримання нормативних вимог при складанні розкладу навчальних занять, інформаційне наповнення вебсайтів закладів освіти, освітні програми закладів освіти, стан підвищення цифрової грамотності педагогічних працівників.

Повідомила про загальні висновки за підсумками спостереження за санаторними закладами освіти та потреби КЗ «ХСШ №1» ХОР, які вимагають удосконалення.