Педагогічні працівники КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА №1” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  01.10.2022 взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн конференції “Радянсько-комуністична окупація України. Національно-патріотичне виховання в сучасному закладі освіти”.

Мета конференції – обговорення актуальних проблем національно-патріотичного виховання дітей та молоді в умовах війни, висвітлення найгостріших питань радянсько-комуністичної окупації України, на які варто звернути увагу сучасної молоді під час вивчення історії України та інших гуманітарних предметів; звернення уваги на перспективи розвитку військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну; висвітлення маловідомих сторінок українських героїв, які віддали своє життя за незалежність України; розкриття нових маркерів української ідентичності, які потребують особливої уваги у національно-патріотичному вихованні сучасних здобувачів освіти.