29.10.2019 р. відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Формування інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища»

Були розглянуті такі питання:

1. Аналіз рішення попереднього засідання педагогічної ради. (вихователь-методист Шепелєва Н.В.)
  2. Про системний підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками (вихователь Тубелець В.А.)
  3. Про використання здоровязбережувальних технологій на заняттях з фізичного виховання з дотриманням правил безпеки життєдіяльності (вихователь Китченко Т.В.)
  4. Про використання сучасних здоровязберігаючих технологій в освітньому просторі дошкільного закладу (з досвіду роботи педагогів) (Кучеренко. В.М., Григоренко І.А., Мусорова. Л.О. Шокало С.М. Федоренко О.А. Тертищева Л.О. Вчитель-логопед Комар Т.В.)
  5. Про результати тематичного вивчення стану фізичного розвитку дітей старшого дошкільного віку (за показниками БКДО відповідно до освітньої лінії «Особистість дитини») (вихователь-методист Шепелєва Н.В.)
  6. Про результати комплексного вивчення стану освітньої діяльності в середній групі. (вихователь-методист Шепелєва Н.В.)
  7. Про профілактику жорстокого поводження з дітьми, дотримання чинного законодавства.(Соціальний педагог Ліхачова Л.В)
  8. Про стан роботи з попередження дитячого травматизму.(заступник директора з ВР Воробйова С.В.)
  9. Рішення педради. (вихователь-методист Шепелєва Н.В.)
  10. Різне.