29.10.2019 у ХСШ №1 відбулось засідання педагогічної ради за темою «Формування інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища».

Були розглянуті наступні питання:

1. Про формування мотивації на здоровий спосіб життя учнів (вихованців) в умовах інноваційного освітнього середовища.
  2. Про системний підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками.
  3. Про здоров’язбереження як домінантний аспект діяльності закладу освіти. Здоров’язбережувальні аспекти сучасного уроку.
  4. Про утвердження здорового способу життя у шкільному середовищі. Інформаційна культура як засіб формування здоров’язбережувального освітнього простору.
  5. Про використання здоров’язбережувальних технологій на заняттях з фізичної культури з дотриманням правил безпеки життєдіяльності.
  6. Про використання сучасних здоров’язберігаючих технологій в освітньому просторі дошкільних груп санаторної школи (з досвіду роботи педагогів).
  7. Про профілактику жорстокого поводження з дітьми, дотримання чинного законодавства.