25.10.2023 р в закладі відбулося засідання педагогічної ради у форматі ZOOV за темою: Творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання предметів  природничо-математичних дисциплін . На засіданні були розглянуті такі питання:

1.Про стан виконання рішень попередньої педради.

1. Про формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку

3.Про логічні ігри, як засобу розвитку математичних здібностей дітей дошкільного віку.

4.Про пошуково-ігорову діяльність дітей як одного із засобів еколого-економічного виховання дошкільників

1. Про формування природничої компетентності дошкільників через проведення екологічних акцій

6.Про результати тематичного вивчення щодо стану роботи педагогічного колективу з формування економічного виховання дітей старшого дошкільного віку відповідно до вимог БКДО (за інваріантним складником освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Дитина в природному довкіллі» та варіативним складником освітнього напряму «Дитина в соціумі. Соціально фінансова грамотність

7.Про результати комплексного вивчення стану освітньої діяльності в середній групі.

8.Про профілактику жорстокого поводження з дітьми, дотримання чинного законодавства.

1. Про стан роботи з попередження дитячого травматизму.

10.Про підвищення кваліфікації педпрацівників у 2023 році.

11.Погодження рішення педради

Також відбулася зустріч в онлайн ефірі з  Провідниим інспектором ВЗНС по Київському району ХМТГ ГУ ДСНС України у Харківській області, підполковником служби цивільного захисту Зубахою Олександром Вікторовичем для педагогічного колективу КЗ “ХСШ №1” ХОР проведено онлайн-заняття з питань правил поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілим при переохолодженні та обмороженні та з питань щодо мінної безпеки.